Home » Hakkında

Hakkında

Zamulmekan Binici

Araştırmacı Yazar: Zamulmekan Binici

YAZAR ADI: Zamulmekan BİNİCİ

ÇALIŞMA ŞEKLİ: Freelance

YETENEKLERİ: Seo ve Web Hosting Sunucu Çözümleri İnceleme Konusunda Araştırmacı Yazar.

WEB SİTESİ: https://www.sitekurmak.net

ADRES: Halitpaşa Mh. Damla Sokak. No: 5/14 Mudanya/BURSA

İLETİŞİM: destek@sitekurmak.net

TELEFON: 0533 231 62 13 ( Telefon ile iletişim saat 13:00 ile 20:00 arası lütfen)

YAZAR HAKKINDA: Uzun yıllar Türkçe ve İngilizce kaynaklı yazı, E-kitaplar ve makaleleri araştırır ve incelerim. Kaynaklardan edindiğim seo ve web hosting inceleme sunucu çözümleri konusundaki deneyimlerimi  siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan oldukça mutluyum. Edindiğim isabetli bilgi ve deneyimlerimi kendi uygulamalarımla, buradaki takipçiler ile paylaşıyorum.

 

Uzun zamandır İnternet siteleri, seo kaynakları ve web hosting sunucu çözümleri inceleme kaynakları araştırıyorum. Açıkçası sadece sıradan bir web sitesi açma konusunu değil, başarılı ve profesyonel bir web sitesi açma ve kurma hakkında ihtiyaç durulan tüm ilgili araçların gerekliliği kanaatine vardım.

 

‘NEDEN BU SİTE KURMA EĞİTİM REHBERİ EŞLİĞİNDE SİTE AÇMALISINIZ?’

 

Çünkü internet ortamında her kategoriden (meslek alanları) milyonlarca web sayfaları olmakla beraber, bu sitelerin %90’larından fazlası, yanlış ve eksik uygulamalar nedeniyle, sadece ilgili site sahabinin ziyaret ettiği (haberdar olduğu) web siteler kurmuşlardır. Herkes bir web stesi açabilir, ancak herkes kaliteli bir site açmayı bilmiyor maalesef! Zira binlerce arama motorlarında organik ziyaretçilerin haberdar olamadığı yani, ilgili ürün veya hizmetine internet ziyaretçilerine eriştiremediği bir web sitesi, ne işe yarar? Bu nedenle sitemizin ziyaretçileri için bu Web Sitesi Kurma Eğitim Rehberini yazıp hazırlamak senelerdir hayata geçirmeyi istediğim bir projedir.

 

Bu web sitesi açma ve kurma eğitim rehberi, başarılı ve profesyonel internet siteleri çok basit bir yöntem ile herkesin anlayabileceği bir üslup denemekteyim. Bu İnternet sitesi açma ve kurma kılavuzunda, kolay ve bir o kadar da başarılı sistemi sitemizin ziyaretçilerine öğreterek, kodlama ve web tasarım/şablonlar gibi öğrenilmesi zor ve zaman alan sistemler yerine, bu sistemle insanları en basit ve hızlı bir şekilde web sitesi sahibi yapmayı arzu etmekteyim.

 

Buradaki eğitim kılavuzu hazırlarken asıl amacım is, herkesin kavrayabileceği bir sistemdi. Web sitesi yapma konusunda sıfır bilgiye sahip olanlar da kaliteli web sitelerini kurabilsin diye, tabiri caizse, bir ilkokul öğrencisine anlatır gibi anlatım.

 

Ayrıca site açma ve kurmanın her aşamasında sormak istediğiniz ve ilgili web hosting sunucu hizmet tedarikçileri ile karşılaşacağız herhangi bir problem olması halinde, her türlü desteği benden istemekten çekinmeyin lütfen.