Ücretsiz Web Siteni Ekle

PAGE RANK DEĞERİ YÜKSEK DİZİN SİTELERİNE KAYIT

Sitemizin bu sayfasında ücretsiz dizin siteleri bulacaksınız. Yüksek kaliteli rehber sitelerin listesini hiçbir karşılık beklemeden web sitemizin ziyaretçileri için bir araya getirdik. Tamamen bedava dizin sitelerin listesini hemde tamamı dofollow olan karşılıksız dizinler, firma dizin rehberleri listeleyerek sitemizin ziyaretçileri için bir arada bulabilecek.

Site Açma ve Kurma Rehberi 

Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları
Söz verdiğimiz gibi! Sitemizin ziyaretçilerine dünyanın en iyi web hosting firmaları web sitesi sunucu barındırma (web sitesi kurma) hizmeti sunan web hosting firmaların listesini sunduk. Web sitemizin ziyaretçilerine kendi web sitelerini kurduktan sonra ücretsiz seo eğitim hizmeti vereceğize söz werdik. Yani kurduğunuz web sitenizin Google, Bing, Yahoo, Yandex vb. arama motorlarına uyumlu hale gelmesi ile, arama motorların birinci sayfada görümesi için web sitenizin içerik düzenlemesi yaptıktan sonra dış seo düzenlemesi gereklidir.

Arkadaşlar! Başarılı bir web sitesi için, dizin sitelere web sitenizi kayıt yapmanız çok büyük önem daşır. Çünkü her bir dizin sitesine kayıt, web siteniz için bir dofollow backlink demek. Ayrıca, her bir backlink, büyük arama motorların botları sizin sitenize referans olarak kabul ettiği için, indksleme robotları web sitenizin kalitesine göre pozitif olarak not verir. Ayrıca, rehber sitelerinden web sitenize ziyaretçi akını gelmesi demek.

Ayrıca, Size şu müjdeyi vermek istiyorum! Birçok rehber siteleri, diğer diğer sitelerin portföyünden yararlanabiliyor. Yani siz farkında değil iken, birileri sizin web sitenizi kendi dizin portföyüne kaydedebilir. Bu demektir ki; Bir taş ile iki kuş!

Arkadaşlar! alexa.com bir dizin sitesi değil ancak, sitenizi kaydetmenizi öneriyorum. Web sitenizin içerik düzenlemesini bitirdikten sonra dmoz.org dizin sitesine kayıt için başvurun. Eğer bu dizin sitesi web sitenizin başvurusunu onaylarsa, Google, Bing, Yahoo, Yandex vb. arama motorları sizin web sitenizi baç tacı yapar! Ancak, şunu unutmayın! dmoz.org başvuruları çok sıkı bir değerlendirmeye tabi tutar.

Ayrıca, sorularınız olursa, bize danışmaktan hiç çekinmeyin.

Site Açma ve Kurma Rehberi 

Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları

Dizin Sitelerin Listesi

Dmoz.org

directory.cafioca.com

mastersofseo.com/50-free-high-page-rank-directories/    50 yabancı PR değeri yüksek dizin siteleri

maviadres.net
reddit.com
homeless.samhsa.gov
quantcast.com
mavidunyamiz.com
dirx.org
sitenasilkurulur.net
bykuss.blogspot.com
list2000.com
tarimdestek.net
xotesi.net
webrehber.ekolay.net
sitetanitimi.com
internetrehberi.com
rehber.mavinokta.com
arama-tr.com
İndeks.Net
webd1r.com
RapZone.Biz
hit10.net
dmozturk.org
YeniDizin.com
Hitmakinesi.com
dmozturk.org

alexa.com

Leave a Reply