Ücretsiz Arama Motorlarına Kayıt

WEB SİTENİZİ TAMAMEN ÜCRETSİZ ARAMA MOTORLARINA KAYIT NASIL YAPILIR?

Tamamen ücretsiz arama motorlarına siteni ekle. Tek buton ile yüzlerce büyük arama motorlarına bedava site ekleme. Tamamen bedava binlerce arama motorlarına kayıt hiç bu kadar kolay olmamıştı, artık herkes yeni kurduğu web sitesini Google, Yahoo, Bing, Yandex, MSM, gibi yüzlerce arama motorlarına kayıt yaptırabilecek. Web sitemizin ziyaretçileri için araştırıp bulduğumuz tamamen ücretsiz otomatik arama motorları kayıt proğramları bir araya getirerek hazırladık.

Site Açma ve Kurma Rehberi 

Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları

WEBMASTER WEB SİTE ÜCRETSİZ KAYIT MERKEZİ

Web sitemizin ziyaretçilerine söz verdik!

• Web sitemizin ziyaretçileri için dünyanın en iyi ilk 5 web hosting sunucu barındırma hizmeti ile imkanlar dahilinde olabilecek en uygun fiyatlar sunan şirketleri bir araya getirdik.

Web sitesi nasıl kurulur öğreteceğiz dedik, yazılı ve videolu uygulamalı eğitimlerimiz ile profesyonel web sitesi kurmanızı öğretiyoruz.

Webmaster araçları ücretsiz sunuyoruz.

Ücretsiz SEO (arama motoru optimizasyonu) eğitimleri konusunda yaklaşık 300 dakikalık web sitesi kurma rehberi sunuyoruz.

  Web sitemizin en iyi ilk 5 web hosting firmaları listesinde bulunan herhangi bir web hosting şirketinden bir site kayıt yapan web sitemizin ziyaretçileri bizi arayın, tamamen ücretsiz A’ dan Z’ye, site kurma rehberi veriyoruz. 

Bizi izlemeye devam edin!

Site Açma ve Kurma Rehberi  Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları

ÜCRETSİZ ARAMA MOTORU KAYIT KAYIT

Web sitesi kurduktan sonra akla gelebilecek uygulamalardan biri, web sitenizi arama motorlarına kayıt yaptırmak olacaktır. Ücretsiz arama motorlarına site ekle, google arama motoru, bing arama motoru kayıt, yahoo arama motoru kayıt, yandex arama motoru site kayıt ve daha birçok arama motoru. Genelikle bir çok yerli ve yabancı web sitelerde, arama motorlarına kayıt ücretlidir. Ancak, web sitemizin ziyaretçileri için web master araçlarını üçretsiz sunan web siteleri araştırıp bir araya getirerek, saatlerce ve hatta günlerce arama motorların başında zaman kaybınız olması diye…   

Ücretsiz kayıt yapmak için aşağıdaki linke url ” site isminizi ” giriniz ve email adresinizi giriniz “submit” (kaydet) seçeneğini tıklayınız. Daha sonra email adresinize doğrulama linki gönderecek, doğrilama linki tıklayınız. 40 adet arama motorlarına web sitenizi ücretsiz olarak kayıt yapabileceksiniz.

http://www.free-web-submission.co.uk/submissionfree/index.php

Aşağıda 50 adet bedava arama motorları site ekleme sağlayacağınız bir diğer yerli web sitesi bulacaksınız. 50 adet ücretsiz arama motoru kayıt!

Ücretsiz Kayıt yapılacak 50 Arama Motoru link aşağıdadır.

www.ciceksiteleri.com/ucretsiz_50_arama_motoruna_kayit_hizmeti.htm

Aşağıdaki web siteyi ziyaret ettiğinizde Tam 275 adet bedava büyük arama motoruna kayıt  işlemini yaptırabileceksiniz.

Ücretsiz Kayıt yapılacak 275 Arama Motoru link aşağıdadır.

http://www.allsitecafe.com/submitter/submit.html

Aşağıdaki linkte ise 273 otomatik arama motoruna web site kayıt yapabileceksiniz. 273 bedava arama motoru site kayıt yapmanız için web sitenizin adresini ve email  adresinizi girin daha sonra “Submit my site” butonu altında yer alan “Check all” linkini tıkladığınızda listedeki tüm arama motorları tek tıklama ile işaretlemiş olacaksınız.

Ücretsiz site kayıt yapılacak google arama motoru dahil 275 arama motoru kayıt link aşağıdadır. Aşağıdaki bu sitenin sistemi 6-14 gün içerisinde arama motoru kayıt netice almak arama motorlarına rapor etmesi için beklemeniz gerekiyor.

Site Açma ve Kurma Rehberi  Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları

http://submit.frvr.net/#  
Leave a Reply