Web Kayıt

 BİR SİTE KURMAK MI İSTİYORSUNUZ?

 Bir site kurmak için web kayıt hizmeti sunan hosting (web sitesi barındırma, ev sahibi) firması arıyorsunuz. Site yapma sitesi hizmeti web hosting firmamız sağlar. Google anahtar kelime aracı kullanarak nasıl domain (alan adı, site adresi) oluşturulur, web kayıt adresi yapmayı burada öğren. Profesyonel domain bulmanın püf noktası ile site kur. Canlı video anlatımı ile en kaliteli site yapma sitesi (web hosting) web kayıt (domain) eğitimi ile site kur. Web sitesi kurmak için bir domain alan adı bulacaksınız. Fakat herkes kaliteli bir domain oluşturmayı bilmiyor. Web sitesi kurmak için en profesyonel domain aluşturmalısınız.

Bir web sitesi kurmak için karar verdiniz. Web site yapma siteleri (web hosting) arıyorsunuz. Web kayıt (domain) için ilk aklınıza gelebilecek firmanızın ünvanı (eğer firmanız var ise) kullanarak web kayıt için sitenizin adresi oluşturmak veya kendi isminizi web kayıt (domain) yaparak web sitesi kurmak yada çok sevdiğiniz bir yer adı domain adı kullanarak bir web sitesi kurmak vb. domain için kullanacağınız firmanızın ismi bulunduğunuz bölgenin dışında örneğin Türkiye genelinde çok tanınan bir marka ise, firmanızın ismini domain yapmanız çok isabetli olur. Aksi bir durumda ise firmanızın ismini domain yamanız, rakiplerinize göre internette google arama motorunda birkaç adım geride kalmanıza sebep olur. Daha fazla bilgi web kayıt için BURAYA TIKLA 

EN KALİTELİ DOMAİN BULMANIN FORMÜLÜ

Web sitemiz www.sitekurmak.net “Site Nasıl Yapılır, Öğren” Sayfasında profesyonel domain alan adı oluşturma eğitim video film izle. Bedava domain oluşturma eğitimi web sitemizin ziyaretçilerine sunulmuştur. Tamamen ücretsiz domain oluşturma eğitim film izle. Tamamen ücretsiz domain oluşturma eğitim videomuz ile Google anahtar kalime aracı kullanarak google kullanıcıların google arama motorunda hangi arama terimi (anahtar kelime) bir ay içerisinde kaç defa kullanılmış öğren.

Sitemizin eğitim videosu ile domain alan adı oluşturarak site kur! Web sitesi kurmak için profesyonel domanin ile site kur. Profesyonel bir domain nasıl oluşturulur? Google arama motorunda sizi diğer rakiplerinizden sadece domain adı ile bir adım önde olmanızın formülü ile site kur. Doğru formül ile domain oluşturarak web siteniz google birinci sayfada yer alabilecek yöntemi ile site kur.

DOMAİN NEDİR?

Domain alan adı yani web sitenizin adresidir. Yani sahip olduğunuz İnternetteki kimlik yani web site IP adresinizdir. İnternette bir web sitesi adresi alabilmek için mutlaka bir web hosting sunucusunun alt yapısını kullanmak şarttır. Çünkü, istisnasız dünyadaki bütün web siteleri mutlaka bir web host sunucusunun alt yapısını kullanır. Bir web host firmasının alt yapısı kullanılmadan İster hükümet web siteleri, ister ticari şirketlerin web siteleri, ister TV veya gazetelerin web siteleri veya kişisel web siteleri, İstisnasız tamamı mutlaka bir web host firmasının sunucusu kallanır. İnternet sitesi kurmak için baş vurduğunuzda size bir İnternet protokol numarası verilir.  Ayrıca Domain alan adınızı seçerken konunuzun içeriği ile alakalı ve arama motorlarında ziyaretçiler tarafından en çok kullanılan bir anahtar kelimeden oluşması, arama motorların robotları tarafından sizi diğer rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Bunun için domain alan adı tescil yapmadan önce mutlaka “Site Nasıl yapılır, Öğren” sayfamızdaki “Domain oluşturma ve hosting’ e yükleme eğitim videomuzu izlemenizi önemle tavsiye ederiz. Bazıları, günlük hayatta kullandığımız kelimelerden, şehir ve bölge adlarına, sektörel terimlerden, ünlülerin adlarına kadar her şey domain alan adı olarak kaydedebilmektedir. Neden kaydediliyor diye aklınıza bir soru geldiyse cevabı şu; bütün bu domainler ilerde lazım olur düşüncesi yüzünden kaydedilmektedir. Yani ilerde servet değerinde çok para eder düşüncesi… Uluslar arası domainler uzantılarına göre de sınıflandırılır; en çok bilinen uzantılar .com,.net, ve .org’dur.

GreenGeeks web hosting siz değerli domain alan adı kullanıcılarına Sınırsız disk alanı, Sınırsız aylık data transfer ve neredeyse herşey sınırsız web hizmeti isteyenlere. Kaliteli hizmet veren GreenGeeks web hosting sunucusu bünyesinde istediğin kadar site kur. web sitesi kurmak için Dünyanın en iyi web hosting barındırma hizmeti sunan GreenGeeks hosting sunucusu bünyesinde site açmanızı öneriyoruz. Ayrıca başarılı ve profesyonel bir web sitesi kurmanız için site kuma eğitim kılavuzu ücretsizdir. DAHA FAZLA BİLGİ
Leave a Reply