Site Nasıl Yapılır? Öğren

Site Kurmak İçin En İyi İlk 5 Web Host Firması Sunucu İle Site Kur

Site kurmak için en iyi web hosting firması sunucu hizmeti, ücretsiz domain (alan adı) isim tescil yaparak site kur. Sınırsız disk alanı ve sınırsız band genişliği, (sınırsız Aylık veri transferi)  en kaliteli web hosting firması sunucu hizmeti ile site kur.

Nihayet sizin aradığınız dünyanın en iyi web hosting firması web sitesi barındırma hizmeti sunan web hosting’i bulduk. Tüm Dünyada bireysel ve profesyonel site kurmak isteyenler için dünya standartlarında kaliteli web hosting hizmeti sunmaktadır. Web hosting planları için bizim bir numaralı önceliğimiz site kurmak isteyen ziyaretçilerimize mümkün olan en düşük web hosting fiyatlarla, beklediğiniz en kaliteli web hosting sunucusunu önermektir.

Site kurmak için dünyanın en iyi web hosting firmaları “Top List lider ve sınırsız disk alanı, Sınırsız Aylık veri transferi, Ömür boyu ücretsiz domain (alan adı), 60. gün para iade garantisi ile %100 müşteri memnuniyeti sunan bir web hosting firması. Ayrıca sitemizin ziyaretçilerine kusursuz Türkçe (e-mail ve telefon ile) destek sağlandığını unutmayın!

Dünyanın İlk 5 En İyi Hosting Şirketleri  Sralmasında “LİDER” Olmaya Layık Görülen  www.TmdHosting.com %55 İndirimli ($2.71/Aylık) hosting hizmeti almak için BURAYA TIKLA  ve aşağıdaki eğitim video eşliğinde site açmayı UNUTMA! Daha fazla indirim için Promosyan kodu: sitekurmak

TMDHOSTİNG.COM                                                      AMAZİNG plan (Özellikler)
Disk Alanı SINIRSIZ
Aylı (Trafik) Veri transferi SINIRSIZ
Türkçe Destek (E-mail ve Telefon desteği)
Takma Alan Adı : SINIRSIZ
Subdomain (Alt alan adı): SINIRSIZ
Mail Boxes (POP3 & IMAP) SINIRSIZ
Webmail (Eposta) Hesapları SINIRSIZ
MySQL Veri Tabanları SINIRSIZ
E-posta Hesapları Yönlendirme SINIRSIZ
Zayaretçi Sayacı/Ziyaretçe İstatis.
FTP hesapları SINIRSIZ
Yönlendirme Hata Günlükleri
7/24 Online (Canlı) Destek Ekibi  
Hotlink Koruması
E-Ticaret güvenlik desteği
SSL (Güvenli Soket/Giriş Katmanı)
Şifre Korumalı Dizinler
En Gelişmiş Cpanel
İP Reddetme Yöneticisi
Ömür Boyu Ücretsiz domain
%55 İndirimli Hosting Plan Fiyatı $2.71/Aylık
İndirimli Kupon Kodunuz:
sitekurmak
 Para İade Garanti Süresi: 60 Gün
Ücresiz Tema/Şablon : Binlerce
Site Kurulum Sctripleri 310 +
Her Gece Yedekleme
Apache Sistemi Uygunluk
URL Yönlendirmesi
CPU (Merkezi işlem ünitesi)
Artan istemci-sunucu güvenliği
Maksimize php performansı
LiteSpeed Web Server!
Veri Kaybı Olmama Garantisi
Yönlendiren Hata Günlükleri

 

Dünyanın İlk 5 En İyi Hosting Şirketleri  Sralmasında “LİDER” Olmaya Layık Görülen  www.TmdHosting.com %55 İndirimli ($2.71/Aylık) hosting hizmeti almak için BURAYA TIKLA  ve aşağıdaki eğitim video eşliğinde site açmayı UNUTMA! Daha fazla indirim için Promosyan kodu: sitekurmak

EN İYİ HOSTİNG TAVSİYESİ

Biz dünyanın en iyi web hosting işinin üstadı olan şirketi beğeninize sunmaktan onur duyuyoruz. Dünyanın önde gelen web hosting barındırma sağlayıcılarından bazıları karşılaştırma yapmış ve geçen ayın en iyi hosting firmaları listesinde liderliğe layık görülmüştür. Geliştiriciler için: En iyi geliştirici dostu web hosting firmasını bulacaksınız. Site kurmak sadece bir araçtır, Dünyanın en iyi web hosting sunucu üzerinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

WEB SİTESİ KURMAYA NASIL VE NEREDEN BAŞLANIR?

 Kişisel veya kurumsal bir web sitesi kurmak için iki aşamadan oluşur. Bu aşamaların ilki, web sitesi barındırma sunucu hizmeti veren bir web hosting firmasını bulmak, domain (alan adı, yani site adresi) web hosting’ yüklemek, kurmak istediğiniz web siteniz için internette yayınlama hizmetini web hosting firmasından sunucu hizmeti satın almak ve en geliştirilmiş Cpanel de (kontrol panel) site kurmak ve internet’te yayınlamak için  site kurulumu yapmak ile başlanır.

Site kurmak için kuşku yoktur ki, birinci aşama adımları tamamlanmadan ikinci aşama adımları atmak olanaksızdır. Ayrıca, site kurmak konusunda sıfır bilgiye sahipseniz, aşağıda yazılı ve uygulamalı video eğitimleri verdiğimiz gibi, ikinci aşama eğitimleri de veriyoruz.

İNTERNET SİTESİ KURMAK İÇİN HAZIR MIYIZ?   

Aşağıdaki eğitim videomuz eşliğinde, internet sitesi açmak  ve en iyi indirimi elde etmek için ( $2.71/Aylık) size önerim aşağıdaki link’e tıkla, sitemizin ziyeretçileri için %50 indirim ve indirim kodu (sitekurmak) kullanarak artı (+) %5 daha indrim ile toplamda %55 süper iskonto, Ömür boyu ücretsiz domain adı ve sadece sitemizin ziyaretçileri için “Türkçe destek” sağlıyacaktır. İndirimli promosyon kodunuz: sitekurmak kullanmayı UNUTMA! Ayrıca bir aylık, 12 aylık ve 24 aylık ve 36 aylık ödeme seçenekleri var.

Dünyanın İlk 5 En İyi Hosting Şirketleri  Sralmasında “LİDER” Olmaya Layık Görülen  www.TmdHosting.com %55 İndirimli ($2.71/Aylık) hosting hizmeti almak için BURAYA TIKLA  ve aşağıdaki video eşliğinde site açmayı UNUTMA! Daha fazla indirim için Promosyan kodu: sitekurmak

Tebrikler! Web Sitemizi kurduk. İnternet tarayıcınızda sitenizin tam adresi ( www.SitenizinAdı.com) girdiğinizde, sitenizin iskeleti çıkıyor olması lazım.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamamen ücretsiz eğitim rehberin devamı için  BURAYA TIKLA

Leave a Reply