İNTERNET SİTE NASIL KURULUR

WEB SİTESİ KURMA REHBERİ 

İnternet sitesi nasıl kurulur? Öğren. Haber sitesi için internet sitesi kurma. E-Ticaret için internet sitesite kurma. Firmanızın tanıtımı için internet sitesi kurma. Blog için internet sitesi kur. Bir site kurduktan sonra istediğin kadar internet sitesi kur. internet site nasıl kurulur? Sorunun cevabı burada bulacaksınız.

İnternet sitesi nasıl kurulur? Öğren.
İnternet sitesi nasıl kurulur? Öğren.

Hayal edebileceğiniz her türlü internet sitesi oluşturabilir, yayınlayabilir ve geliştirebilirsiniz. İnternet sitesi kurmak için yapılan bazı örnekler nelerdir? Tüm dünyada her şekilde ve her boyutta güçlü internet siteleri açmak için site kur.

 

Örneğin;
• Şirketinizin tanıtımı için internet sitesi kurmak.
• Şirket iç ve dış ağları için internet sitesi kurma.
• Çevrimiçi haber bültenleri, gazeteler ve yayınlar yapmak için internet sitesi kurma.
• E-Ticaret ile web’ de para kazanmak için internet site kurmak.
• Hükümet uygulamaları için internet siteleri açmak.
• Küçük iş yeri için internet siteleri açmak.
• Ticari amaç gütmeyen organizasyonlar için internet sitesi kur.
• Kişisel ya da ailevi web sayfası için internet sitesi kur.
• Topluluk tabanlı site kurmak.
• Okul veya ibadethaneler için internet sitesi oluşturmak.

Site Açma ve Kurma Rehberi 

Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları

İnternet sitesi kurmak için nereden başlayacağını bilmiyor musun? Web sitesi kurmak için başlangıçta ne tür bir araca ihtiyacın olduğu ayrıntılı bir şekilde burada öğreneceksin. İyi bir başlangıç açısından internet sitesi kurmak için karar vermiş olmanız! Gerisi çorap söküğü gibi gelir. Panik yok! İnternet sitesi nasıl kurulur sorunun cevabı çok kolay olacak, bu ücretsiz eğitim rehberi eşliğinde. Web sitesi kurmak için başlangıçta ihtiyaç duyulan unsurları sıralayalım.

İLK SİTEMİZİ KURMAYA HAZIR MIYIZ?

  • İKL ADIM : İnternet sitesi yapmak için ilk adım domain (site adı) için ismin ne olacağına karar vermiş olmanız gerek. Başarılı ve profesyonel bir web sitesi kurmak istiyorsan, profesyonel bir site açmak için ücretsiz bir eğitim rehberin kaynağını size veriyoruz; www.sitenasilkurulur.net web sitesinin  “Ücretsiz Site Yapma Rehberi”  Sayfasında uygulamalı video anlatımlı ücretsiz bir rehber. Sitemizin ziyaretçileri için şiddetle tavsiye ederiz. İnternet sitesi kurmak için tam 300 dakikalık canlı anlatımlı bir kılavuzdur.  İlk defa İnternet sitesi kurmak isteyenler için hazırlanmıştır.

WEB HOSTİNG OLMADAN BİR SİTE KURMAK MÜMKÜN MÜ?

  • İKİNCİ ADIM :İkinci ihtiyaç doyacağınız unsur bir “web hosting” bulmanız. İnternet sitesi kurmak ve internette yayınlanması için olmazsa olmaz ikinci gerekliliktir, web hosting barındırma sunucusu. Arkadaşlar! İnternette “web hosting” barındırma sunususu bünyesinde yer almayan hiçbir web sitesi kurulamaz ve yayınlanamaz. Buna google gibi bir dev de dahildir. Hosting kelime anlamı Türkçe karşılığı: barındırma, barındıran, ev sahibi demektir, şöyle bir misal daha açıklayıcı olur sanırım; Dünyada hiçbir devlete bağlı olmayan bir şahıs mülkü duydunuz mu? Hiçbir devlete bağlı olmayan bir şahıs mülkü olamayacağı gibi, hiçbir web hosting bünyesinde barınmamış bir web sitesi kurmak mümkün değildir.
  • Web hosting konusu anlaşıldıktan sonra internet site açmak için gelelim web hosting’ in önemine. Piyasada milyonlarca yerli we yabancı web hosting şirketleri bulunmaktadır. Şimdi kaliteli web hosting firmaların önemine değinelim. Site açmak için web sitenizin ev sahipliği yapacak hosting firması çok çok önemlidir. Hani bir web sitenin bir sayfasına tıklıyorsun, sonra sayfanın görüntülenmesi dakikalarca bekleterek sinir bozucu olur ya! Bu sitenizdeki ziyaretçinizin kaçmasına neden olan sadece bir örnektir. Bir de web hosting firmasının sana sunduğu paketin içeriği; “disk alanı, Aylık trafik veri transferi, Mysql 5 veri transferi, FTP hesapları, E-mail otomatik cevaplandırıcılar, POP3 & İMAP ve Paylaşımlı sayfa güvenlik sertifikası” özelikleri başta olmak üzere, daha bir çok paket özelliği dikkat edilmeli. Bir site web hosting sunucusunun kullanıcısına sunduğu sitenin dar “yönetim paneli” kullanır iken, Sinir bozuculuğu ile insanı verem eden milyonlarca web hosting sunucusu firmaları piyasada dolu… Hele bazı yerli ve yabancı web hosting firmaları kullanıcılarına sundukları pakette yer alan “disk alanı ve Aylık trafik veri transferi GB“, sanki kuyumcuların yaptığı gibi gram hesabı ile tartıp ölçerek kullanıcılarına sunmaları, ayrı bir sinir bozucu bir şeydir. Genellikle bizin Türkiye de yeterince web hosting rekabet piyasası yaygın olmadığı için, web hosting firmaları sundukları paketlerde oldukça cimri davrandıkları görülmektedir. Bu nedenle site açmak için, weg hosting paket fiyatları makul ve cömert bir içerik sunan bir web hosting firması bünyesinde site açmak çok çok önemlidir. Bu nedenle Web sitemizin  “Site Nasıl Yapılır? Öğren” Sayfada yer alan “arvixe web hosting” firmamızı inceleyiniz.  Ayrıca web sitemizin bir sayfasında “En iyi hosting firmaları” sayfamızda yer alan sitemizin ziyaretçileri için sunduğumuz, Dünyanın en iyi ilk 5 web hosting firmaları da bulabilirsiniz.
  • Ana Sayfamızda, gerek sunucumuz özelikleri ve en uygun fiyatımız ile Çok kaliteli bir web hosting firması bünyesinde site açma ayrıcalığı barındırma altyapısı ile çalışma avantajına sahip olduğunuzu anlayacaksınız. Kaliteli bir web sitesi açmak için, kullanıcılarına SINIRSIZ bir içerik ve en uygun fiyatı ile müşterilerini mest etmeyi ilke edinen Arvixe web hosting firmamız için Ana Sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca web hosting firmamızın resmi dili ingilizce olduğu için artık hiç temel İngilizceniz olmadan o kısa video’ları izleyerek iki adımda Dünyanın en iyi ilk 5 web hosting barındırma zenginliği hizmeti veren firmalardan biri olan firmamız, web barındırma hizmetinden yararlanarak domain alan adı satın alarak kayıt yapabileceksiniz. Ayrıca sitemizin Ana Sayfada yer alan diğer web sitesi kurulumu ve dil seçeneği ile dili Türkçe olan web sitesi kurma eğitim videomuzu izleyerek bir dakika içerisinde sitenizin kurulumu ve dili Türkçe olan bir internet sitesi kurabileceksiniz. Verdiğimiz ve vereceğimiz eğitimler ile internet sitesi kurmak çocuk oyuncağı kadar kolay bulacaksınız. Ayrıca sorularınız varsa, iletişim sayfamızdan mesaj göndermekten çekinmeyin.
  • Site Açma ve Kurma Rehberi 
  • Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları
Leave a Reply