KALİTELİ BİR SİTE NASIL YAPILIR ÖĞRENMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

Başarılı Bir Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Kaliteli bir site nasıl yapılır? Başarılır bir İnternet sitesi açma ve kurmanın formülü nedir? Profesyonel web sitesi nasıl kurulur? Öğren. Google sırrı nedir?

WEB SİTESİ YAPMAYI NEREDEN VE NASIL ÖĞRENDİM?

Bu yazıyı, bir zamanlar benim durumda olanlara destek olmak için tecrübelerimi aktararak yardımcı olmak için yazıyorum. Site nasıl yapılır, bilmeyenlere destek olmak için

KALİTELİ BİR SİTE NASIL YAPILIR ÖĞRENMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?
KALİTELİ BİR SİTE NASIL YAPILIR ÖĞRENMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

Kaliteli bir site nasıl yapılır? Başarılır bir İnternet sitesi yapmanın formülü nedir? Profesyonel web sitesi nasıl kurulur? Öğren. Google da birinci sayfaya yükselecek site nasıl yapılır? Seo (arama motoru optimizasyonu) nedir ve seo web siteye nasıl uygulanır? Web sitelerin arama motorlarında yükselmesinin sırrı nedir? Google sırrı nedir? Çok kaliteli bir web sitesi kurmak için en iyi hosting firması hangisidir? kaliteli bir site kurmak için sıradan veya en iyi  web hosting sunucu barındırmanın önemi nedir?  Kurumsal veya kişisel İnternet sitesi nasıl yapılır? Kaliteli site kurmak hiç bu kadar basit olmamıştı. Artık herkes kaliteli web sitesi kurabilecek.

KALİTELİ SİTE YAPMAK BASİTİR, EĞER SİTE YAPMAYI BİLİYORSAN!

Profesyonel Web Sitesi Kurma Ücretsiz Eğitim Rehberi

Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Web Hosting Nedir, Domain Nedir ve Alan Adı Transferi Nasıl Yapılır?

Siz de bir internet sitesi açmak istiyor, fakat site nasılyapılır bilmiyor, ne yapacağınızı ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu ücretsiz eğitim rehberinde beklediğinizden fazlasını bulacaksınız.

Ücretsiz Eğitim Rehberi İle Site Kur
Ücretsiz Eğitim Rehberi İle Site Kur

Kendimden yola çıkarak örnek vermekte yarar görüyorum. Bundan yaklaşık bir yıl önce bir web sitesi kurmaya karar verdim ancak, site nasıl yapılır konusunda hiçbir bilgim yoktu! İnternet başına geçtim (adı lazım değil) gelişi güzel, bulduğum bir web hosting firmasında site kurdum. Sayfaları da gelişi güzel çeşitli içerikler doldurarak düzenledim. Daha doğrusu site kurduğumu zannetmiştim! Sanırım içinizden şöyle bir soru geçiyordur!

NASIL YANİ?!!!

χ  Aylarca web hosting firmalarına gereksiz yere para ve daha da önemlisi zaman israfı yaptım!

χ  Çünkü, kurduğum web siteme benden başka ziyaret eden yoktu!

χ  Tamamen amatör bir domain adı (site adı) sıradan bir web histing firmasına yükleyince ve web siteme içerik düzenleyince web sitesi kurduğunu zannediyordum!

χ  Arama motorları benim sitemi page rank (sayfa sıralaması) değeri vermiyordu!

 χ  Google, Yahoo, Bing ve Yandex arama motorlarında web sitemin içeriği ve konusu ile alakalı bir terim ( Anahtar Kelime) ile aradığımda onlarca sayfa geriye yönelik aradığım halde, web sitem yoktu!

χ  Hiç bir arama motoru web sitemi sıralamaya koymuyordu! Çünkü, benim web sitemin içeriği ve hosting sunucusu kaliteli ve olması gerektiği gibi değildi!

χ  Daha doğrusu site nasıl yapılır, konusunda kendi bilgisizliğimi ve hosting sunucu barındırma sağlayısıcını hiç yargılamıyordum!

Profesyonel Web Sitesi Kurma Ücretsiz Eğitim Rehberi

Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Web Hosting Nedir, Domain Nedir ve Alan Adı Transferi Nasıl Yapılır?

WEB SİTESİ YAPMAYI NEREDEN VE NASIL ÖĞRENDİM?

Bu yazıyı, bir zamanlar benim durumda olanlara destek olmak için kendi tecrübelerimi aktararak yardımcı olmak için yazıyorum. Evet! Site nasıl yapılır? bilmeyenlere destek olmak için bu açıklamayı yapıyorum. İnternet’te kişisel, kurumsal firmalar veya küçük işletmelerin tanıtımı için web sitesi kurmak isteyenlere ve şu anda bir zamanlar benim olduğum durumda olanlara destek olmak için kaliteli site kurmayı öğreten ücretsiz bir kaynak hakkında bilgi veriyorum. Bu ücretsiz kaynak sayesinde başarılı bir site nasıl yapılır? öğreneceksiniz. Tekrar ediyorum! Bu rehber ücretsizdir. Ayrıca bu rehber, ilk defa site kurmak isteyenler için Profesyonel web sitesi kurmayı öğretiyor.

En iyi hosting sunucu hizmeti ile site kurmak çok önemlidir.
En iyi hosting sunucu hizmeti ile site kurmak çok önemlidir.

Ayrıca bu web sitesi kurma rehberi sayesinde dünyanın en iyi web hosting firmaların listesini de sunuyor. Uluslararası web hosting şirketleri araştırma istatistik verileri tutan, dünyanın en iyi ilk 5 web hosting firmaları bünyesinde en uygun web hosting fiyatları sunan firmaları bulacaksınız. Bu rehberde neden çok kaliteli hosting sunucusu kullanmanız gerektiğini de öğretiyor. Bu ücretsiz rehber http://www.sitenasilkurulur.net web sitesinin “Ücretsiz Site Yapma Rehberi” başlıklı sayfasında bulunur.

Profesyonel Web Sitesi Kurma Ücretsiz Eğitim Rehberi

Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Web Hosting Nedir, Domain Nedir ve Alan Adı Transferi Nasıl Yapılır?

NEDEN BU SİTE YAPMA REHBERİ İLE WEB SİTESİ KURMALISINIZ?

Yukarıda bahsettiğim gibi, ben de bir site kurabilir miyim diye bir internet sitesi kurdum. internette bu konuda her kafadan ses veren doğru yanlış bir çok bilgi var. Bizim gibi hiç bilmeyenler için  parça parça, doğru ve yanlış birçok fikirler alınabilecek forum siteler ve bloglar var ancak, bu parça parça yardımlar bize çok zaman israfına neden olacaktır. Çünkü her blog veya forum sitesi, işin bir parçasını bize anlatıyor. Bizde bu parça parça bilgileri birleştirecek birikim yoksa, kaliteli bir web sitesi kuramayız. Site nasıl yapılır diye internette pek çok bilgi okudum fakat, işin içinden çıkamıyordum. Kaliteli bir site kurmak için nereden başlayacağımı da bilemiyordum. yukarıda anlattığım gibi, bir site kurdum. Daha doğrusu site kurduğumu sanmıştım! Ayrıca sunucu barındırma hizmeti satın aldığım web hosting firmasının, bana sunduğu sitemin yönetim paneli çok dar içerikliydi. Site kullanımı ise, adeta beni verem ediyordu. Çünkü, sıradan ve gelişi güzel bir web hosting sitesinden sunucu hizmeti satın almanın çilesini çekiyordum.

Bir gün Google arama motorunda “dünyanın en iyi web hosting firmaları” diye bir arama terimi ile arama yaparken, www.sitenasilkurulur.net web sitesini buldum. Amanın! Buda ne? Her bir sayfası ayrı bir bilgi hazinesi!  www.sitenasilkurulur.net  web sitesinin bir sayfasında “Dünyanın en iyi web hosting sitelerin listesi”, bir diğer sayfasında ise; “Web Hosting Nedir” objektif bir dil ile web hosting firmaları hakkında harika bir makale ve www.sitenasilkurulur.net web sitesinin bir diğer “Ücretsiz Site Kurma Rehberi” sayfasında ise, İlk defa site karacak olanlar için A’dan Z’ye kadar her şey! Çünkü, http://www.sitenasilkurulur.net web sitesinde aradığımdan çok ama çok, fazlasını bulmuştum.

Hele o site kurma rehberi yok mu?!!!

Bu Ücretsiz Rehber İle Neleri Öğreneceksiniz?

Bu Ücretsiz rehberde yaklaşık 360 dakikalık ve 25 parçadan oluşan uygulamalı video anlatımlı web sitesi kurma eğitimi bulacaksınız.

√ Bu rehber sayesinde sadece site yapmayı değil, aynı zamanda web sitenizde gizli link oluşturmayı, resim,   video yükleme renkli yazı, yazı editörünüze ekstra buton katmayı, yararlı seo eklentisi vb. gibi şeyler size çocuk oyuncağı gibi gelecek.

√ Daha açıkçası bu rehber sayesinde bir web tasarım kursuna binlerce TL harcama yapman gerekmeyecek.

√  Bu rehber ile internet sitesi kurmak çok kolaydır.

√  Bu rehber ile adım adım anlatımlar ile bir kaç adımda Dünyanın en iyi hosting sunucu barındırma sağlayıcısı ile en uygun (indirimli) fiyat ile web siteniz sunucu barındırma hizmeti alabileceksiniz.

√  Bu rehberde size önerilen web hosting sunucu barındırma yazılımı seo dostudur.

√  Bu rehberde size tavsiye edilen web hosting sitesi, İnternet üzerinde en iyi yazılım teknoloji sağlayıcılar aracılığıyla üstün kaliteli Seo (arama motoru optimizasyonu) dostu hosting sunucu barındırma hizmeti aldığınızı fark edeceksiniz.

√  Bu rehber ile kurulan siteler Seo (arama motoru optimizasyonu) dostudur. O nedenle web siteniz arama motorlarında çok çabuk yükselir.

√  Bu rehber ile web sitenizin WP yönetim panelini siz rahatlıkla kullanabileceksiniz.

√  Bu rehber ile bilgisayarı açıp kapatabilen herkes Kaliteli site kurabilecek.

√  Bu rehber sayesinde site kurmak için önceden hiç bir tasarım kodlama ve teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez.

√  Bu rehber ile istediğiniz her kategoride site kurmak çok basite indirgendi.

√  Bu rehber sıradan bilgisayar kullanıcılarına tasarlandığı için herkes site kurabilecek.

√  Bu rehber ile bir site kurmayı öğrendikten sonra istediğiniz kadar web sitesi kurabileceksiniz.

√  Bu rehber ile büyük arama motorların sırrını öğreneceksiniz.

√  Bu rehber size balık vermeyecek, balık tutmayı öğretecek.

Profesyonel Web Sitesi Kurma Ücretsiz Eğitim Rehberi

Dünyanın En Kaliteli Web Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Web Hosting Nedir, Domain Nedir ve Alan Adı Transferi Nasıl Yapılır?